Payroll Coordinator in Hungary

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása; havi és hóközi számfejtési feladatok elvégzése, koordinálása az ügyfelek részére;
  • A bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatás, kimutatások, bevallások, statisztikák, adónyilatkozatok készítése;
  • Kapcsolattartás, kommunikáció az ügyfelekkel és az illetékes hatóságokkal szóban és írásban, alkalmanként személyesen;
  • A munkaügyhöz, bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása;
  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, bejelentés a biztosítottakról;
  • Rendszeres egyeztetés a könyvelési osztállyal a bérszámfejtési adatok és főkönyvi feladások tekintetében.

Elvárások:

  • Ügyfélorientált mentalitás, jó kommunikációs készség, kiegyensúlyozott, segítőkész személyiség
  • Precizitás, pontosság, lelkiismeretesség, agilitás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Windows, Internet, Excel, Word kezelés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret előnyt jelent
  • TB ügyintézői végzettség, tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
  • Dinamikus, barátságos munkahelyi légkör, remek csapat
  • Innovativ projektekben való részvétel

Tasks:

  • Full scope payroll calculation tasks, running and coordinating monthly and mid-month calculations for Clients;
  • Payroll related data provision, preparing reports, tax returns, statistics, tax declarations
  • Relationship management and communication with Clients and relevant authorities regarding payroll issues, both verbally, in writing and occasionally in person;
  • Maintaining HR administration database and related documents;
  • Administration tasks related to employment relationships, registration of new employess of the Clients;
  • Regular cooperation with Accounting Department regarding payroll accounting issues.

We expect:

  • Payroll Clerk qualification, valid and fresh knowledge
  • Client focused mentality, good communication skills; balanced and helpful personality
  • Being precise and punctual, trustful and agile
  • Minimum 2 years experience
  • Confidency in Windows, Internet, Excel, Word
  • English knowledge is an advantage
  • Social Security Administrator qualification is an advantage

We offer:

  • Competitive salary and benefits
  • Continuous growth opportunities at a successfull company
  • Dynamic and friendly atmosphere and a great team to work with
  • Participation in innovative projects